Miks BNI?

BNI kasud

BNI-ga liitudes on mitmeid kasusid.

 • Ärialaste kontaktide suurendamine: Suurendad märkimisväärselt oma äri läbi teiste liikmete antud soovituste ja kontaktide.
 • Professionaalne areng: Sul on juurdepääs meie eksklusiivsetele treeningprogrammidele ja võimalustele parandada oma esitlemis- ja ärialaseid oskusi.
 • Suurepärased ärialase suhtlemise võimalused: Sinu osalemine kuni 52-l ärikoosolekul aastas tõstab Sinu nähtavust ja tuntust paljude teiste oma ala asjatundjate silmis.
 • Eksklusiivsed ressursid liikmetele: Sul on juurdepääs tervele hulgale ärialase suhtluse, avaliku esinemise ja parimate äripraktikate kasutamisega seotud koolitusmaterjalidele ja tööriistadele.

Mida oodata?

Selleks, et aidata Sul oma esimesest BNI koosolekust maksimaalset kasu saada, panime kokku mõned punktid, mida külalisena kohale
tulles järgida:

 • Ole ettevalmistunud: Külasta gruppi olles valmis rääkima oma ärist. Liikmed on huvitatud sellest millega Sa tegeled ning kuidas Sinu olemasolevad kontaktid võivad vastastikku kasulikuks osutuda. Samuti ära unusta kaasa võtta oma visiitkaarte.
 • Koosolekud: Külalisena saad osaleda grupi koosolekul kaks korda. Kasuta seda aega selleks, et õppida tundma grupi
  liikmeid. Koosolekutel valitseb mõnus õhkkond ning koosolekuid viiakse läbi vastavalt struktureeritud päevakavale. Koos täiendava ajaga omavaheliseks suhtluseks enne ja pärast igat koosolekut, kestab üks koosviibimine üldjuhul 90 minutit. Ole kohal 15 minutit enne koosoleku algust – nii ei jää Sa ilma ühestki võimalusest teistega suhelda, et kasulikke kontakte luua. End külalisena registreerida saad kohapeal.
 • Sa oled ekspert: BNI grupiga on lubatud  liituda vaid ühel inimesel igast ärivaldkonnast, mis välistab grupisisese liikmetevahelise konkurentsi. Kui liitud grupiga, oled Sina selles grupis oma valdkonna ainuesindaja ning konkurentide liitumistaotlused lükatakse tagasi. Nii saad arendada kasulikke suhteid teiste grupiliikmetega oma valdkonna teenuste ainuesindajana. 
 • Austa oma ametioskust: Meie liikmed esindavad ärivaldkondi, milles ise igapäevaselt töötavad, tagamaks selle, et
  tegemist on oma ala tõeliste asjatundjatega. Grupis saavad nad end positsioneerida oma valdkonna peamise ressursi ja eksperdina.

Külasta mõnda Eesti kohalikku gruppi, et näha oma silmaga kuidas see tegutseb.

Värskeim info BNI-lt

  Ajax loader image