Liikmetasud järelmaksuga

Nüüd saate oma BNI liikmelisuse eest tasuda, kasutades ESTO järelmaksu. Selleks peate järgima kahte lihtsat sammu:

1) Täitke BNI liikmeavaldus või pikendamise avaldus käesoleval lingil.

2) Kui teie liikmeavaldus on BNI grupi liikmekomisjoni poolt kinnitatud, siis saadame teile liikmetasude kohta arve. Juhul kui olete avaldanud soovi kasutada ESTO järelmaksu lahendust, siis edastame teile lisaks järelmaksu lingi. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. 

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Pidage meeles, et kui otsustate osamaksete kaupa maksmise võimalust kasutada oma BNI liikmelisuse eest tasumiseks ja kui te mingil põhjusel BNI-st lahkute, jäävad ESTO tagasimaksed teile tasumiseks ja ei sõltu teie seotusest BNI-ga. BNI liikmelisuse tingimustega tutvumiseks klõpsake siin. 

Selle makselahenduse osas tekkivate küsimuste korral võtke palun ühendust BNI Eesti piirkondliku kontoriga siin.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1059-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 13.90% aastas ja lepingutasuga 13.90 eurot on krediidi kulukuse määr 38.14%, kuumakse suurus 60.72 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1457.28 eurot.

Värskeim info BNI-lt

    Ajax loader image